Медики про стан постраждалих у харківському ДТП: вагітна вийшла із трьохтижневої коми

листопада 10 / 2017
Медики про стан постраждалих у харківському ДТП: вагітна вийшла із трьохтижневої коми


У Харкові прийшла до тями вагітна Жанна Власенко. Вона три тижні була у комі, після того як її і ще 10 людей збив "Лексус" на тротуарі, йдеться у ТСН.16:45.

30-річна Жанна зазнала важких травм. Побоюючись передчасних пологів, лікарі тримали її у медикаментозному сні. А останніми днями почали поступово виводити з коми.

Сьогодні Жанну Власенко перевели з реанімації до гінекологічного відділення. Лікарі кажуть, дитина розвивається нормально, стан жінки також задовільний - вона вже  самостійно дихає і навіть намагається сидіти. Про аварію Жанна нічого не пам'ятає.

"Почали зменшувати дозування препаратів, вона почала прокидатися. На сьогоднішній момент вона повністю в свідомості. Я думаю, що наступного тижня ми зможемо вже розширити їй руховий режим і привести її у вертикальне положення", - прокоментував стан Жанни заступник головного лікаря з медичної частини Харківської обласної клінічної лікарні Володимир Ярош.

Її подруга Оксана Нестеренко, яка під час ДТП зазнала складного перелому ноги, сьогодні змогла повернутися додому в Київ. У лікарнях залишається ще троє травмованих.
Категорія : Україна
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...