Прикордонній службі відомо про засідки, які готує на кордоні російська ФСБ, - Слободян

жовтня 28 / 2017
Прикордонній службі відомо про засідки, які готує на кордоні російська ФСБ, - Слободян


Помічник голови Держприкордонслужби України Олег Слободян заявляє, що відомству відомо про те, що російська ФСБ готує засідки на кордоні України і Росії для того, щоб захоплювати українських прикордонників.

Під час ефіру ведуча озвучила інформацію про те, що російська ФСБ готує засідки - на стику Ростовської та Воронезької областей і недалеко від міста Міллерове РФ.

Слободян сказав, що прикордонній службі відома ця інформація. "Нам це відомо. Нам це було відомо і раніше. Але в силу якихось певних обставин сталося те, що сталося. У нас була інформація вже кілька місяців про те, що РФ готує такі провокації на різних ділянках. І цілком можливо, що процес захоплення заручників ще не зупинено і буде продовжуватися. Я хочу помилятися, але думаю, що список ще не повний. Тому що їм потрібні людські ресурси з українським паспортом для підвищення ставок під час переговорів", - сказав Слободян.

4 жовтня співробітники ФСБ Російської Федерації в Брянській області затримали двох українських прикордонників, які таємниче зникли напередодні в Сумській області. У ЗМІ пізніше з'явилися їхні імена - це Ігор Дзюбак і Богдан Марцонь.

Також речник Держприкордонслужби припустив, що Росія буде намагатися обміняти двох зниклих у Сумській області українських прикордонників на двох російських, які були затримані в Херсонській області. "РФ досі не дає нам чіткої відповіді, коли вони збираються повернути нам наших військовослужбовців. За інформацією ЗМІ, їх доставили в Москву, де утримують в Лефортово. Це взагалі якась нова історія. Чому їх доставили в столицю, з якою метою і які будуть подальші дії - зараз важко спрогнозувати", - сказав Слободян.

Також він повідомив, що в Держприкордонслужбу України прийшов факс від російської сторони, в якому є натяк на можливий обмін українських прикордонників на двох російських прикордонників. "В одному з останніх факсів, який ми від них отримали можливо був натяк на певні дії цих військовослужбовців в дзеркальному форматі, - розповів Слободян. - Ми можемо це тільки припускати. Цей натяк на певні дзеркальні дії, можливо, і є свідченням того, що вони збираються надалі порушувати питання про обмін своїх військовослужбовців на наших".

Також читайте: РФ має намір обміняти викрадених українських прикордонників на ФСБшників, - Слободян
Офіційно Росія не повідомила українську прикордонну службу про те, що інкримінують затриманим. Однак, за словами Слободяна, з неофіційних джерел відомо, що їх звинувачують у незаконному перетині кордону та злісній непокорі представникам правоохоронних органів.

"Це ще один факт, який свідчить про те, що найімовірніше наші хлопці потрапили в Росію не за своєю волею", - заявив Слободян.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...