В. Медведчук: «Закони про реінтеграцію» віддалить повернення Донбасу в Україну і України на Донбас

жовтня 06 / 2017
В. Медведчук: «Закони про реінтеграцію» віддалить повернення Донбасу в Україну і України на Донбас

Прийняті ВР «закони про реінтеграцію» - № 7163 «Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях» і № 7164 «Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей» - віддалить повернення Донбасу в Україну і України на Донбас. Про це заявив лідер Громадського руху «Український вибір - Право народу» Віктор Медведчук.

Він назвав прийняття даних законів пірровою перемогою. «Представники« партії війни », ламаючи списи через законопроект« Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях »- вимагаючи вилучити з нього навіть згадка про Мінських угодах ... - продемонстрували всьому світу, що не зацікавлені в мирному врегулюванні конфлікту. Хоча і ООН, і ОБСЄ, і міжнародні інституції, і світові лідери постійно заявляють: альтернативи Мінським угоди немає і бути не може », - написав політик у своєму блозі.

Він заявив, що Рада, визнавши Росію агресором, створює додаткові бар'єри для врегулювання конфликта. Також, на думку В. Медведчука, законопроект «Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей» носить чисто декларативний характер, а продовження дії Закону «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей» ще на один рік є суто формальним.

«Сьогоднішнє голосування за« закони про реінтеграцію »також є політичним, проведеним не без тиску« західних партнерів ». У владі прямо заявляють, що основна мета цих законів - не дати зняти санкції з РФ, а по можливості посилити їх і посилити. Але введення санкцій проти РФ ніяк не вирішує стратегічних завдань України - відновити територіальну цілісність і здійснити реінтеграцію Донбасу! »- підкреслив лідер« Українського вибору ».

Він вказав, що Рада, нав'язуючи країні силовий шлях вирішення конфлікту, пішла проти волі українців, які хочуть миру і стабільності. Так, згідно з результатами опитування Фонду «Демократичні ініціативи» і соціологічної служби Центру Разумкова, 70% громадян країни готові до компромісів заради відновлення миру.

«Однак ні думка громадян, ні їх життя і їх безпека не є аргументом для влади. Це ще раз доводить, що справжня мета прийняття законів про так званої реінтеграції Донбасу - не відновлення територіальної цілісності, а розкол країни і продовження збройного конфлікту. Єдина, сильна Україна українській владі не потрібна, вона бореться не за українських громадян, які опинилися по інший бік лінії зіткнення, а за власні політичні інтереси та геополітичні інтереси західних гравців », - заявив В. Медведчук.

Раніше він зазначив, що, прийнявши план по реінтеграції Донбасу, влада сама поставила на ньому хрест.

Також Віктор Медведчук заявив, що Київ затягує переговорний процес по Донбасу.

Крім того, він підкреслив, що більшість українців виступають за мирне реінтеграцію Донбасу.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар