Колишні повія та спортсмен створили бізнес-імперію на сексі (ВІДЕО)

вересня 27 / 2017
Колишні повія та спортсмен створили бізнес-імперію на сексі (ВІДЕО)

На Київщині затримали організоване злочинне угрупування, яке займалося наданням сексуальних послуг.

Про це повідомили в обласній поліції.

Згідно з даними правоохоронців, 28-річна колишня повія з досвідом, родом із Київщини, для отримання "легких грошей" створила власну "бізнес-структуру". Вона набирала на роботу дівчат модельної зовнішності, які в подальшому надавали різноманітні сексуальні послуги жителям і гостям столиці та її області.Вартість послуг становила від 1200 до 3000 грн за годину.

Поліція провела 13 обшуків у Києві, Харкові, Рівному та Полтавській області. Там вилучили гроші, комп’ютерну техніку, дві вогнепальні зброї, банківські картки, блокноти зі списками клієнтів, графіки чергувань жінок, диспетчерів та водіїв-охоронців.

Диспетчерські офіси працювали у Харкові, Рівному і Кременчуці. До обов’язків диспетчерів входило створення клієнтської бази та постійне її оновлення.

31-річний колишній спортсмен з Запоріжжя опікувався безпекою дівчат, був відповідальним за дисципліну в колективі та касу.

За інформацією правоохоронців, рекламою сексуальних послуг займалася жителька Рівного, яка розробляла сайт, оновлювала фото дівчат та створювала їхні портфоліо.

Затримані усі п'ятеро учасників групи. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за створення місць розпусти та за сутенерство.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...