12-річна дівчинка народила здорову дитину.Поліція Львівщини відкрила кримінальне провадження

вересня 22 / 2017
12-річна дівчинка народила здорову дитину.Поліція Львівщини відкрила кримінальне провадження


Поліція Львівщини відкрила кримінальне провадження щодо батька дитини, яку народила 12-річна школярка.

Про це інформує відділ комунікації Нацполіції у Львівській області.

12-річна мешканка міста Борислав Дрогобицького району народила дитину в одному з львівських пологових будинків. Дівчинка-породілля виховується у багатодітній сім'ї. Її 31-річна матір виховує ще п'ятьох дітей та зареєстрована як одинока матір.

Дівчинка 2,5 кг і зростом 48 см народилася з ознаками незрілості, а тому її перевели в Львівський обласний неонатальний центр Львівської обласної клінічної лікарні для ретельного обстеження та лікування.

Лікар-неонатолог Ірина Носова, яка опікується немовлям, розповіла, що з дівчинкою зараз усе гаразд. Дитина народилася недоношеною, у 35 тижнів, але відхилень у розвитку немає. Малюк вже самостійно смокче з пляшечки, має гарний апетит і швидко набирає вагу. Дівчинку вже перевели з інкубатора в ліжечко. Цього тижня вона ще проходитиме відповідне лікування, а наступного її випишуть додому.

Керівник Львівського центру прав людини Олександр Атаманюк пояснив виданню, що батька дитини можуть притягнути до відповідальності за ст. 155 ККУ (Статеві зносини з особою, яка не досягла статевої зрілості), яка передбачає позбавлення волі на строк до 5 років. При цьому саме поняття статевої зрілості є виключно біологічним та індивідуальним і тому визначається у кожному конкретному випадку, на підставі обов’язкової судово-медичної експертизи.

Головний лікар розповіла, що матір 12-річної породіллі не знала про її стан до 33 тижня вагітності. Сама 31-річна бабуся має шестеро дітей, найменшій доньці вісім місяців.
Категорія : УкраїнаLoading...
загрузка...