«Криши були в шоці»: Миколаїв звільнився від злочинної групи на чолі з "Мультіком"

серпня 29 / 2017
«Криши були в шоці»: Миколаїв звільнився від злочинної групи на чолі з "Мультіком"


У Миколаївській області затримали членів небезпечної банди на чолі з її лідером "Мультиком", яких підозрюють у скоєнні низки злочинів.


Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook генпрокурор України Юрій Луценко.

"В результаті спільної операції ГПУ з "К" СБУ в Миколаєві затримано 5 осіб, в тому числі - лідера стійкої злочинної організації Тітова, відомого в кримінальному середовищі як "Мультик", - написав він.

Як розповів Луценко, затримані підозрюються у створенні злочинної організації, яка впродовж 2008 - 2017 років займалася погрозами вбивством, позбавленням волі людей, рекетом, рейдерством, автовикраденнями, привласненням майна та державних коштів.

"Члени ОЗУ встановили контроль за діяльністю політичних партій та вплив на прийняття рішень посадовими особами органів державної влади і місцевого самоврядування, підтримували стійке ієрархічне об'єднання у місцях позбавлення волі Миколаївської області", - додав генпрокурор.

Зокрема, обшуки відбувалися у депутатів міської ради від партії "Опозиційний блок" Ігоря Дятлова, Ігоря Копійки, Андрія Яковлєва, Світлани Ларусії, підприємців Олексія Пелипаса і Владислава Чайки.

За інформацією ЗМІ, всіх перерахованих вище осіб підозрюють у "постачанні зброї і наркотиків із зони АТО" - саме таке формулювання міститься в постанові суду про проведення обшуку.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...