Партія «ЗА ЖИТТЯ» – у трійці лідерів

серпня 15 / 2017
Партія «ЗА ЖИТТЯ» – у трійці лідерів

За результатами всеукраїнського опитування громадської думки, яке проводили одразу три центри досліджень, політичну партію «За життя» підтримують 9,1% українців.

Такі дані оприлюднили в агентстві «Укрінформ» Український інститут соціальних досліджень ім. Яременко, Інститут аналізу і прогнозування та Центр «Соціальний моніторинг» за підсумками спільної роботи з 20 по 29 липня 2017 року. Дослідження проводилося у 24 регіонах, шляхом прямого інтерв'ю за місцем проживання 2030 респондентів. Похибка коливається від 1,3 до 2,2%.
Так, зріз громадської думки показав, що на кінець липня у трійці лідерів закріпилися три політичні сили – «Блок Петра Порошенка», «Блок Юлії Тимошенко» та політична партія «За життя» Вадима Рабіновича.

Партія «ЗА ЖИТТЯ» – у трійці лідерів


Аналогічна ситуація і з президентськими виборами. Симпатії мешканців України розподілилися між Юлією Тимошенко (13%), чинним Президентом Петром Порошенко (11,5%) та Вадимом Рабіновичем (8,9%). Лідер політичної партії «За життя» розділив третю сходинку рейтингу з Юрієм Бойком – головою Опозиційного блоку.

Партія «ЗА ЖИТТЯ» – у трійці лідерів


«Сьогодні немає протидії владі, немає протидії цьому режиму. І говорити потрібно тільки про одне – нам необхідно йти на вибори і до цього дійсно потрібно готуватися та рятувати країну від злочинних дій цієї влади. Чекати більше нічого», – неодноразово заявляв у своїх інтерв'ю та програмах народний депутат України і лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович.
Оприлюднену провідними соціологічними службами інформацію прокоментував народний депутат і лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович: «Сумно, що у тому кошмарі й жаху, які сьогодні переживає наша країна, люди ще збираються голосувати за партії Тимошенко і Порошенка. Це означає, що ми з вами ще не одужали. І наша партія «За життя», виходить, погано працює, оскільки ми поділяємо третє місце з «Опозиційним блоком», який зрадив виборців, який віддав у руки Президента Конституційний суд, робить Порошенка диктатором і піддає ревізії Мінські угоди. Це сумно. Але є й радісні новини: я почув від соціологів, що «За життя» жодного разу не знизила темпів зростання, жодного разу не заморозила своїх показників, а тільки збільшувала прихильників. Також радію від того, що так званий антирейтинг у нас один із найнижчих у країні. Це відкриває нам перспективу росту, ми ставимо за мету посісти перше місце у такому партійному рейтингу вже до весни наступного року».Нагадаємо, за результатами всеукраїнського опитування компанії Z&B Global з 12 по 19 липня, рейтинг політичної партії «За життя» зріс до 6,9%. Особистий рейтинг Вадима Рабіновича, за висновками соціологів, протягом півріччя також демонстрував тенденцію до зростання.
Категорія : Україна


Залишити Коментар