В.Медведчук: Здійснити «українське економічне диво» більш ніж реально

серпня 10 / 2017
В.Медведчук: Здійснити «українське економічне диво» більш ніж реально


Відмова від провального зовнішньоекономічного курсу, повернення на традиційні і перспективні ринки збуту, запуск промисловості і збільшення експорту дозволять зупинити тотальне зубожіння українців, впевнений Віктор Медведчук.

Підводячи проміжні підсумки реформ Яценюка - Гройсмана, які, по суті, звелися до підвищення цін і зниження соціальних стандартів, політик звернув увагу на тотальне зубожіння народу.

«86% громадян, опитаних у червні Research & Branding Group, заявили, що змушені економити на тих чи інших статтях сімейного бюджету. Аналітики вказують, що найчастіше українці економлять на одязі, взутті і на харчуванні. Багатьом доводиться урізати такі життєво важливі статті витрат, як кошти на лікування та медикаменти. Звідси високий рівень захворюваності та смертності », - зазначив лідер« Українського вибору - Права народу ».

При цьому точна кількість українців, які перебувають за межею бідності, невідомо, звернув увагу В.Медведчук. «Щоб приховати реальний стан справ в країні, чиновники, кричущі про успіхи і перемоги реформ, навіть розробили три (!) Групи критеріїв для оцінки бідності. Однак для подолання бідності - ганебного для європейської держави в XXI столітті явища - не роблять нічого. Хоча це можна і потрібно робити », - впевнений лідер« Українського вибору - Права народу ».

Для того, щоб зупинити зубожіння нації, упевнений В.Медведчук, досить відмовитися від провального зовнішньоекономічного курсу, повернутися на традиційні і перспективні ринки збуту, запустити роботу промисловості і збільшити експорт.

«Всі ці процеси взаємопов'язані - варто запустити один, і інші починають працювати як злагоджений механізм. Здійснити «українське економічне диво» більш ніж реально. В історії нашої держави вже був такий етап. Нагадаю: до приходу «помаранчевої» команди Ющенка Україна демонструвала колосальний економічний підйом, темпи зростання ВВП становили 12,4%, українську економіку по праву вважали найперспективнішою на пострадянському просторі », - пояснив політик.

В. Медведчук стверджує, що для «українського економічного дива» не потрібні ні «натовпу« реформаторів »польсько-американсько-грузино-прибалтійського розливу», ні поради та програми міжнародних кредиторів.

«Потрібні грамотні менеджери, професійні управлінці, які не показні, а справжні патріоти України, які здатні мислити стратегічно - на 5, 10, 20, 50 років вперед, які готові працювати не в інтересах олігархів і міжнародних лихварів, а в інтересах народу. Тільки тоді ми зможемо забезпечити гідні зарплати і пенсії - дійсно європейські стандарти для України », - підсумував політик.

Як писав «Український вибір» раніше, Київ витратив $ 300 тис. На просування інтересів в Конгресі США.

За даними Міністерства з питань тимчасово окупованих територій, в результаті транспортної блокади Донбасу економіка втратила 1,5% ВВП.

У той же час, за повідомленням Мінсоцполітики, близько 20 тисяч осіб пенсійного віку не отримують пенсії через відсутність мінімально необхідного 15-річного страхового стажу.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар