Чехії збільшує видачу українцям «робочих карт»

серпня 10 / 2017
Чехії збільшує видачу українцям «робочих карт»

Рік тому за розпорядженням уряду «в випробувальному режимі» почалася реалізація спеціальної програми по залученню до Чеської Республіки кваліфікованих кадрів з України. Потік заяв на отримання так званих «робочих карт», згідно з даними МЗС Чехії, стає дедалі більше.

Однак, незважаючи на згаданий зростання, чеські фірми все одно не перестають стверджувати, що в Чехію з України приїжджає дуже мало працівників. Карел Гавлічек, голова Асоціації малих, середніх фірм та індивідуальних підприємців: «Ситуація така, що українські робітники дуже швидко розходяться по фірмах і їх зайнятість забезпечується відразу на кілька місяців вперед. Результат - утворення черг. Недолік співробітників, кваліфікованих і менш кваліфікованих, сьогодні є головною обставиною, загальмовують розвиток фірм ».

Ян Візнер, глава Конфедерації спілок роботодавців і підприємців, заявляє, що Чехія без українських робочих рук сьогодні не може обійтися: «У нас в країні вільних людей вже взагалі немає. За рахунок залучення українців ми отримуємо необхідні кадри для виконання вже укладених контрактів і запланованих на майбутнє замовлень. І так у підприємств з цим повно турбот, так як вони повинні забезпечити виконання всіх умов, передбачених програмою «Режим Україна». Йдеться про житло для працівників, про фінансові засоби на виплату зарплат і так далі - про все, що необхідно виконати».
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар