78-річна бабуся зупинили злодія з 2 млн гривень (ФОТО)

липня 12 / 2017
78-річна бабуся зупинили злодія з 2 млн гривень (ФОТО)


Джентльмен удачі "намагався пограбувати бабусю, а та виявилася пані не тільки заможної, але і з характером.

Світ грабіжників це, звичайно, величезна лотерея і авантюра. Пам'ятайте, ще в легендарних "Джентльменах удачі" говорилося: "вкрав, випив - в тюрму ... романтика!"

Випробувати долю вирішив і запорізький 31-річний представник світу криміналу. Спосіб знайшов модний і сучасний - шахрайство по телефону. Жертву вибрав на перший погляд понаівнее - місцеву 78-річну пенсіонерку. Жінці зателефонували і приголомшили, що її син у відділенні поліції і тепер йому потрібні гроші, інакше в найближчі кілька років доведеться носити передачки в місця не настільки віддалені.

Суму назвали цілком реальну - три тисячі гривень, обіцяли незабаром надіслати за ними людини. Дійсно, ближче до обіду "посильний" подзвонив у двері. Пенсіонерка впустила незнайомця, але сказала, мовляв, гроші-то є, у сина в сейфі, ось тільки ключів немає. Замість них жінка принесла гостю весь інструмент, який був в господарстві: дриль, парочку викруток, плоскогубці. Мовляв, відкривай, якщо зможеш. Трохи повозившись, хлопець здолав металеві двері і ахнув, побачивши свою "здобич". Замість кількох тисяч гривень там виявився справжній скарб: 74 000 доларів, 4200 євро і 167 000 гривен. Всі разом - більше двох мільйонів гривень. Коли незнайомець почав складати пачки грошей в целофановий пакет, старенька підняла крик, на який збіглися сусіди. Шлях відступу для злодія залишився тільки один - горище. Там шахрай сподівався пересидіти, а потім, як стемніє, непомітно піти. Але план дав збій, оскільки широко розкривши очі мешканці будинку розповіли, що приїхали на виклик патрульним, де сховався грабіжник. Побачивши поліцейських, запорізький "джентльмен удачі" намагався втекти, по дорозі пошкодивши голову об залізну трубу внутрішньобудинкових комунікацій.

78-річна бабуся зупинили злодія з 2 млн гривень (ФОТО)


Перебинтувати бідоласі голову, інспектори вилучили пакет з награбованим і викликали слідчо-оперативну групу Вознесенівського відділення поліції.

- Виходить, що зловмисник випадково потрапив на таку величезну суму. Сподівався-то всього на три тисячі, - кажуть в прес-службі Нацполіціі Запорізької області. - Йде досудове слідство, яке з'ясує, чи були у грабіжника спільники.

Тепер хлопцю загрожує від 8 до 13 років в'язниці з конфіскацією майна.

У всій цій історії належне потрібно віддати сміливою пенсіонерці, яка відразу відчула недобре, але не побоялася мати справу з грабіжником. А адже м'язистий грабіжник міг з бабусею не панькатися - скрутити в два рахунки і піти з грошима.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...