Крововилив у мозок і сім зламаних ребер: батьки побили 1-річну дитину

липня 11 / 2017
Крововилив у мозок і сім зламаних ребер: батьки побили 1-річну дитину


У селищі Доброслав (раніше Комінтернове), що в Одеській області, рідні сильно побили дитину. Вася Олійник, якому рік і 11 місяців, надійшов до відділення лікарні вночі проти 9 липня у важкому стані.

У лікарні Доброслава головна медсестра розповіла ТСН.uа, що дитина прибула до них у відділення о другій години ночі, одразу ж була викликана поліція і оформлений відповідний протокол. Після огляду дитини педіатром хлопчика відправили до Одеси у Слобідське відділення.

Рідний батько хлопчика Володимир Олійник розповів, що дитина перебуває зараз у важкому стані, у неї численні травми, перелами та черепно-мозкова травма. За його словами, він дізнався про подію від колег на роботі, після чого одразу зі своєю матір'ю приїхав до лікарні.

"Моя дитина потрапила у неділю вночі, 9 липня, до дитячого відділення Доброславскої лікарні (стара назва Комінтернове) її звідти направили на Слобідське відділення до Одеси і там її залишили, тому що Вася був у важкому стані. Лікар Наталія Петрівна сказала, що дитина у важкому стані в реанімації, у неї сильні побої, крововилив у мозок, черепно-мозкова травма і 7 поламаних ребер. Хлопчику всього 1 рік і 11 місяців", – розповідає батько.

Володимир також каже, що він з дружиною Христиною (мамою хлопчика) в розлученні і з сином бачиться рідко. Виховує дитину вона зі своїм новим чоловіком, нібито, який і побив хлопчика. У Христини є ще 5-річний син, якого забрали, і він зараз тимчасово проживає з її братом.

"Мама б не змогла так побити дитину, я більш ніж на 100% впевнений, що це зробив її "майбутній" чоловік. Тому що, ми з нею в розлученні, а вона його зараз просто прикриває", – говорить він.

Володимир зазначає, що немає жодних доказів побиття дитини, тому поліція нічого не робить і "не чіпає їх".

"Але я впевнений, що це зробив він. Упевнений. Тому що це було у них удома поруч із Доброславом, в селі Зоринове. Він надійшов звідти з усіма цими травмами", – каже батько.

Володимир Олійник додав, що чоловік, із яким живе його колишня дружина зараз – колишній кримінальник і раніше сидів за крадіжки.

Батько хлопчика викликав спеціальну соціальну службу, щоб перевірити умови, в яких живе його син. Також він буде подавати прохання про те, щоб матір Христину позбавили батьківських прав.

"Робили сьогодні акт обстеження житла її (Христини – ред). Соціальна служба приїхала розглядати ситуацію про позбавлення батьківських прав. Там обставини для життя не кращі звичайно. У них приватний будинок такий... та там вся сімейка їхня живе. Добре, що брат Христини приїхав і забрав другу дитину", – додав Володимир Олійник.

Він розповідає, що сьогодні, коли він приїхав провідати сина, на нього налетіла теща (мама Христини), мовляв, що це він винен, що приїхали соціальні служби, поліція та інші органи.

Своєю чергою, бабуся постраждалої дитини Ольга (мати Христини) розповіла, що в усьому винен рідний батько хлопчика (Володимир – ред.), який випиває і нібито в нетверезому стані зламав своєму синові 7 ребер. Також вона додала, що дитина отримала травму голови, коли гуляла на вулиці і спіткнулася через собачий ланцюг і розбила голову об камінь.

В поліції відмовилися давати якісь подробиці, але зазначили, що було порушено справу за статтею 122 КК України "Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження". Зауваження, що дитина перебуває в реанімації у важкому стані і є висновок лікарів, в поліції не прокоментували.
Категорія : Україна
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...