Митники затримали у Польщі українку, яка везла у валізі 8-річного сина

червня 16 / 2017
Митники затримали у Польщі українку, яка везла у валізі 8-річного сина


Жінка кількома днями раніше намагалася перетнути польський кордон з дитиною, однак отримала відмову у в'їзді через відсутність у хлопчика біометричного паспорта.

Польські митники у потязі Київ-Перемишль виявили жінку, яка намагалася провезти до Польщі 8-річного сина без біометричного паспорта.

Жінка помістила дитину у валізі, повідомляє "Європейська правда" із посиланням на польські ЗМІ.

Зазначається, що інцидент стався опівдні у четвер під час здійснення контролю в потязі Київ-Перемишль на польсько-українському пункті перетину кордону в Медиці.

За словами представниці польської митниці в Жешуві Едити Хабовської, увагу митників привернула нервова поведінка 50-річної жінки. Окарім того, одна з валіз була біля неї, а не в багажному відділенні, як у решти пасажирів.

Також жінка не хотіла дати валізу для контролю, відкривши застібку лише на кілька сантиметрів. Своєю чергою, митники знайшли у валізі під одягом 8-річного хлопчика, після чого викликали швидку з огляду на стан дитини.

Повідомляється, що жінка кількома днями раніше намагалася перетнути польський кордон з дитиною, однак отримала відмову у в'їзді через відсутність у хлопчика біометричного паспорта. Зокрема, жінка намагалася в'їхати до Польщі 11 червня - у перший день дії безвізового режиму між Україною та ЄС, у неї був біометричний паспорт, у дитини - закордонний паспорт старого зразка.

Митники передали жінку з сином прикордонникам, які висунули їй звинувачення у сприянні незаконного перетину кордону і оштрафували на 200 злотих. Після цього жінку з дитиною відправили до України.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар