Важливо знати! Серед дітей поширюється нова «гра», яка доводить до лікарні

травня 24 / 2017
Важливо знати! Серед дітей поширюється нова «гра», яка доводить до лікарні
Багато діток не дають спокою своїм батькам. Останнім часом серед західних дітей і підлітків поширився новий «тренд» під назвою «Сіль і лід». З'явився він кілька років тому, але набрав обертів останнім часом. Деякі діти, які взяли «виклик», опинилися в лікарні!Ця зовсім не дитяча забава полягає в наступному: на шкіру накладається одночасно сіль і лід. Ця безневинна, на перший погляд, суміш викликає серйозні хімічні опіки. Це відбувається тому, що сіль вступає з льодом в хімічну реакцію, тим самим знижуючи його температур у до -17 градусів за Цельсієм. Таким чином, ефект впливу цієї суміші на шкіру схожий з обмороженням. Діти відчувають оніміння, шкіра червоніє. Їм весело, але може виникнути опік аж до другого ступеня.

Навіщо діти це роблять? Вони сперечаються, хто довше зможе витерпіти неприємні відчуття від суміші льоду і солі. Своїми «подвигами» в вигляді фотографій вони діляться в соціальних мережах.

У Великобританії влади б'ють на сполох. Національне товариство попередження жорстокого поводження з дітьми стверджує, що в останні місяці випадки потрапляння дітей в лікарні через цю пустощі почастішали.


 
Як ви знаєте, новини в сучасному світі поширюються дуже швидко. Якщо ви побачите у своєї дитини подібні опіки, негайно прийміть заходи.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...