Верховна Рада заборонила георгіївську стрічку

травня 16 / 2017
Верховна Рада заборонила георгіївську стрічку


Сьогодні, 16 травня, під час засідання Верховної Ради народні обранці ухвалили рішення про заборону виготовлення та пропаганди георгіївської стрічки.

За відповідне рішення проголосували 238 парламентарів. З них 97 нардепів від фракції БПП, 57 - від "Народного фронту", 26 позафракційних народних обранців, 21 - від "Самопомочі", лише двоє від групи "Відродження", 12 від "Батьківщини", 18 від РПЛ та 5 - від "Волі народу". Жодного голосу "за" законопроект не отримав від "Опозиційного блоку". 

У пояснювальній записці до документа йдеться, що  він передбачає адміністративну відповідальність за виготовлення та пропаганду георгіївської стрічки. 

"Пропагандою георгіївської (гвардійської) стрічки є публічне використання, демонстрація, носіння, а також поширення георгіївської (гвардійської) стрічки чи її зображення", - вказано у тексті. 

До цього входить показ  стрічки під час масових заходів, зображення на плакатах, наліпках, листівках, носіння на одязі, речах, кріплення на автомобілях, використання в сучасних творах мистецтва, використання ЗМІ та інше.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...