Олег Скрипка: Для людей, які не можуть вивчити мову, потрібно створити гетто

квітня 20 / 2017
Олег Скрипка: Для людей, які не можуть вивчити мову, потрібно створити гетто

Український музикант і лідер групи "ВВ" Олег Скрипка висловився з приводу української мови. На думку співака, люди, що живуть в Україні, повинні розмовляти виключно українською.

"У моїй країні мрії, в ідеальній країні, український - основна мова в суспільстві. Там на радіостанціях крутять 100% української музики, а не 25-35 ніщебродскіх відсотків. У моїй країні мрії у мене стільки концертів, скільки хочу - 5-7 в місяць, не більше, але в хороших залах. Там я можу реалізовувати величезні проекти - починаючи від фестивалів і продовжуючи моїми виступами з різними оркестрами в хороших залах, в опері, наприклад, у Палаці "Україна", оренду якого я зараз не можу собі дозволити ", - каже Скрипка.

"Я хотів би жити в повністю україномовному суспільстві. Навколо себе я це реалізовую - спілкуюся з найкращими українцями, беру на роботу україномовних професіоналів. Якщо люди не володіють українською мовою, вони мають повне право шукати роботу в інших краях", - упевнений музикант.

"Люди, які не можуть вивчити українську, мають низький IQ, таким ставлять діагноз" дибілізм ". Потрібно їх ізолювати, бо вони соціально небезпечні, потрібно створити гетто для них. І будемо допомагати їм, як допомагають людям з вадами, на волонтерських засадах будемо співати їм "Володимирський централ", - зазначив Скрипка.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...