Савченко зізналася, що очолила власну партію

квітня 14 / 2017
Савченко зізналася, що очолила власну партію


Народний депутат Надія Савченко, яку виключили з ВО "Батьківщина" за неспівпадіння "принципів та політичних переконань, очолила партію "Національний альянс свободи та українського патріотизму "Наступ", яку перейменували у "Громадську платформу Надії Савченко".

Про це вона розповіла журналістам, пише УНІАН.

"Ця партія мала львівський початок – "Національний альянс свободи та українського патріотизму". Мене переобрали головою партії, і ми змінили назву партії, тому що я поставила своє ім'я - не зробила партію імені себе, як заявляють, а поставила своє ім'я під цю партію, і тепер вона буде називатися політична партія "Громадська платформа Надії Савченко", - пояснила вона.

За словами Савченко, метою партії буде "зміна політичної системи".

Також нардеп розповіла, що в партії є люди, які "були в цьому парламенті або були при владі впродовж цих 25 років, але вже більш старого складу".

"Вони можуть навчити не помилитися, не повторювати їхніх помилок, тих нових людей, які будуть йти змінювати цю владу. Я б могла запросити долучитися до цієї платформи і прописати ці зміни Віктора Шишкіна, Теодора Дяківа, могла б назвати Сергія Гайдая", - уточнила вона.
Категорія : УкраїнаLoading...
загрузка...