Віктор Медведчук: Українській владі вже нікуди прагнути - вище першого місця в рейтингу корупції не піднімешся

квітня 11 / 2017
Віктор Медведчук: Українській владі вже нікуди прагнути - вище першого місця в рейтингу корупції не піднімешся

Лідер Громадського руху «Український вибір - Право народу» Віктор Медведчук заявив, що уряд своїми діями призвів до того, що Україна посідає перше місце в рейтингах корупції.

«Влада і численні« громадські активісти »не втрачають часу дарма: згідно з результатами міжнародного дослідження Ernst & Young, присвяченого корупції, Україна за 2 роки піднялася з 7-го місця на 1-е. 88% респондентів, що представляють комерційні підприємства в Україні, відповіли ствердно на питання, стикаються вони з корупцією в бізнесі », - написав Медведчук в Twitter.

Він зазначив, що тепер українській владі вже нікуди прагнути - вище першого місця не піднімешся. «Але ж можна було б ще створити з десяток марних антикорупційних структур, продовжувати жолобити законодавство, знищувати залишки працюючих правоохоронних органів і освоїти сотні мільйонів доларів антикорупційних грантів», - зазначив політик.

Раніше він також заявив, що боротьби з корупцією в Україні немає, а те, що подається під виглядом антикорупційних реформ, всього лише досить майстерна їх імітація. «Боротьба з корупцією в Україні перетворилася на фарс. Те, що це всього лише імітація діяльності, в самій країні очевидно практично всім », - підкреслив Медведчук.

«Український вибір» повідомляв, що згідно з даними дослідження, 88% топ-менеджерів українських підприємств визнали, що в нашій країні широко поширена корупція. Також більшість з них відверто заявили про те, що втриматися на плаву в бізнесі допомагають хабара, махінації і кумівство.

Раніше посол ЄС заявив, що корупція в Україні турбує інвесторів набагато більше, ніж війна.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...