За заклик до вбивства Медведчука Парасюк за рішенням суду буде нести кримінальну відповідальність

березня 27 / 2017
За заклик до вбивства Медведчука Парасюк за рішенням суду буде нести кримінальну відповідальність


23 березня 2017 року Печерський районний суд м.Києва прийняв рішення, яким зобов'язав Національну поліцію України внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань інформацію про кримінальне правопорушення, скоєному народним депутатом України Володимиром Парасюком. Йдеться про підбурюванні до скоєння особливо тяжкого злочину - умисного вбивства (частина перша статті 14, стаття 27, частина перша статті 115 КК України).

14 лютого 2017 року на засіданні так званого громадської ради при Донецькій військово-цивільної адміністрації Володимир Парасюк, стверджуючи, що Віктор Медведчук як учасник мінських переговорів не підтримує блокаду Донбасу, публічно, в присутності представників засобів масової інформації, заявив: «... Медведчука взагалі необхідно ліквідувати в Україні фізично, і цим повинна займатися Служба безпеки ».

Національної поліції України щодо таких злочинних дій Парасюка було направлено відповідне депутатське звернення, яке правоохоронний орган залишив без належного реагування. Така бездіяльність правоохоронців законності, порушує конституційний принцип невідворотності покарання, на жаль, стає системою, коли йдеться про злочини, спрямованих проти Громадського руху «Український вибір - Право народу» і його лідера Віктора Медведчука.

Зазначеним рішенням суду бездіяльність Національної поліції визнано незаконним, на неї покладено обов'язок провести досудове розслідування за фактом підбурювання Парасюком до скоєння вбивства.

Закликаючи до вчинення насильницьких дій, аж до вбивства, Парасюк скористався ситуацією в країні ситуацією, коли держава втратила монополію на законне застосування сили. Розперезався нардеп так увірував у власну безкарність, що став супроводжувати свої піар-акції злочинними діями. При цьому викликають резонні сумніви адекватність розуміння Парасюком своїх дій і можливість управління ними, що з великою часткою ймовірності стане предметом дослідження і оцінки досудового слідства.

Захист честі, гідності і безпеки громадян повинна бути пріоритетом правоохоронних органів, які зобов'язані застосовувати свої законні права для запобігання подібного роду злочинних посягань, слідуючи конституційного постулату про те, що перед Законом всі рівні і злочинці повинні нести заслужене покарання.

 

Виконком Громадського руху «Український вибір - Право народу»
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар