В.Медведчук знає, кому вигідна розпродаж землі за викидними цінами

березня 13 / 2017
В.Медведчук знає, кому вигідна розпродаж землі за викидними цінами

Віктор Медведчук прокоментував звернення депутатів від БПП і «Народного фронту» до Конституційного Суду з клопотанням про визнання неконституційним мораторію на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.
Такий крок, за словами політика, покликаний обійти голосування по відкритті ринку землі в парламенті, адже народні депутати ніколи не проголосують за подібне рішення.

«Конституційний суд може зняти мораторій, і ми отримаємо найбільш економічно вільний ринок серед усіх можливих варіантів», - прогнозує один з ініціаторів цього звернення нардеп Олексій Мушак. Однак політики-тимчасові виконавці, які живуть одним днем, не думають про наслідки такого рішення для України. Розпродаж землі за викидними цінами, обмеження прав аграріїв, які, працюючи на землі, не зможуть її купити, оскільки доведені до злиднів реформами авторства МВФ (саме відповідно до рекомендацій Фонду з січня цього року скасовано спецрежим з ПДВ для аграріїв), вигідні лише західному капіталу і фінансово-промисловим групам, транснаціональним корпораціям. А тому висновок очевидний: «реформатори», які йдуть на будь-які хитрощі, щоб почати розпродаж землі - основного національного багатства, на протязі всіх років незалежності вважався недоторканною власністю народу, завдають прямої шкоди Україні і її громадянам », - пояснив політик.
Раніше Віктор Медведчук назвали причини, за якими чиновники воліють зберігати в таємниці від українців підписані з МВФ угоди.

Політик впевнений: відкриваючи ринок землі, українські чиновник переслідують насамперед особисті корисливі цілі, відбираючи у жебрака народу залишки національного надбання.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар