Здорожчання тарифів на воду – необґрунтоване, – експерт

лютого 06 / 2017
Здорожчання тарифів на воду – необґрунтоване, – експерт
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг суттєво підвищила тарифи на послуги центрального водопостачання та водовідведення. Щоправда, таке зростання слабо корелюється із новими цінами на електроенергію.

Як відзначив в коментарі сайту "24" директор аналітико-дослідницького центру "Інститут міста" Олександр Сергієнко, коли зростає вартість опалення разом з вартістю газу – це зрозуміло, бо в тарифі на опалення приблизно 85% вартості газу. В тарифі ж на воду – 50-60% електроенергії, ціни на яку зросли не так значно, як водопостачання.

Вартість водопостачання в окремих випадках зростає на 30%. А в нас такого підвищення вартості електроенергії не відбулося,
– зауважив Сергієнко.

Він нагадав: в законі ЖКГ про надання послуг прописаний головний принцип: доступність. Цей принцип зараз порушено, адже послуги фактично стають недоступними для населення.

Нагадаємо, тарифи на послуги центрального водопостачання та водовідведення у 2017 році буде підвищено для 54 ліцензіатів.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...