Затягуванням безвізу Європа показала всю свою "щирість", – політолог

грудня 11 / 2016
Затягуванням безвізу Європа показала всю свою "щирість", – політолог
Затягування надання Україні безвізового режиму з країнами ЄС, а також проблеми з ратифікацією Євросоюзом Угоди про асоціацію показали всю "щирість" Брюсселю. Європа і надалі вигадуватиме то один, то другий, то третій пункти, щоб зтягнути з безвізом і повноцінною євроінтеграцією України.

Про це сайту "24" повідомив політичний експерт Сергій Постоловський, коментуючи затвердження ЄС механізму призупинення безвізового режиму, від якого залежить надання Україні безвізу.

На думку Постоловського, причини затягування надання Україні безвізового режиму мають комплексний характер. З одного боку, на це впливає ситуація в самому ЄС.

В 2017 році після виборів у ключових країнах зазнає серйозних змін політичний ландшафт Євросоюзу. Прем’єр Італії Маттео Ренці вже подав у відставку, бо програв конституційний референдум. Невідомо, хто стане президентом у Франції і хто буде новим канцлером Німеччини.

З іншого, підкреслює політолог, на це впливає і ситуація в самій Україні. За два з половиною роки після Революції Гідності корупція не подолана, реформи не проведено, економічний розвиток загальмувався, соціально-економічна ситуація погіршилася, а населення все біднішає.

Не треба забувати, що від антиросійських санкцій ЄС дуже багато втрачає. В Євросоюзі дивляться, що відбувається в Україні. Пішов третій рік, а жодних яскравих успіхів немає, тільки все погіршується. Тому європейці починають ставити керівництву своїх держав питання: чому ми маємо страждати, коли в Україні нічого не змінюється, брати її до ЄС, якщо вони не демонструють політичної волі до змін?
– наголосив Сергій Постоловський.

Нагадаємо, 8 грудня Комітет постійних представників країн ЄС затвердив механізм призупинення безвізового режиму. Європарламент планує проголосувати за питання про механізм тимчасового призупинення безвізового режиму, від якого залежить надання безвізу Україні, ще до кінця цього року.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар