Все-таки пара: Потап і Настя Каменських уже давно збираються одружитися

грудня 10 / 2016
Все-таки пара: Потап і Настя Каменських уже давно збираються одружитися

У засобах масової інформації з'явилися новини про те, що український дует вже довгий час пов'язують не тільки дружні відносини.

Багато шанувальників Потапа і Насті завжди вважали, що зірки - чудова пара. Про роман між виконавцями часто з'являлися новини, однак обидва їх завжди спростовували. У Олексія Потапенка (справжнє ім'я музиканта) була дружина Ірина Горова і діти, Настя ж теж складалася в романтичних стосунках, правда, не поспішала повідомляти в пресі ім'я коханого.

Але недавно стало відомо, що вже два роки як Потап розлучився з дружиною. З яких причин репер приховував цей факт, залишається загадкою, але шанувальники припускають, що він не хотів розголосу своїх відносин з Каменських. Джерело, близьке до музикантів, повідомляє: між зірками вже довгий час не тільки дружба, і вони навіть планували в цьому році одружитися.

Весілля Потапа і Насті не відбулася через те, що виконавиця невдало стрибнула з парашутом і попала в лікарню. Торжество довелося перенести.

До слова, у красуні Каменських на безіменному пальці правої руки дійсно є кільце, схоже на помолвочноє. Тепер шанувальники практично впевнені, що прикраса дівчині презентував її наречений Потап.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар