Кабмін посилив контроль за виїздом дітей за кордон: деталі

жовтня 23 / 2016
Кабмін посилив контроль за виїздом дітей за кордон: деталі

Держприкордонслужба повідомила і роз’яснила новий порядок перетину кордону громадянами України, які подорожують з дітьми. Про це повідомляє прес-центр ДПСУ.

Відповідні зміни до Правил перетину кордону громадянами України внесено постановою Кабінету міністрів від 19.10.2016 №733.

Це стосується посилення контролю щодо виїзду за кордон громадян України, які не досягли 16-річного віку. Відтепер такі діти можуть виїжджати за кордон у супроводі одного з батьків без надання нотаріально засвідченої згоди іншого виключно за наявності в паспортному документі дитини відмітки про взяття на постійний консульський облік у дипломатичному представництві або консульській установі України за кордоном, а не тимчасовий консульський облік,
– мовиться у повідомленні.

Прикордонники уточнили, що на постійний консульський облік приймають громадян України, які постійно проживають за кордоном.

Новий порядок запроваджено, щоб запобігти незаконному вивезенню за кордон дітей одним із батьків без дозволу іншого. Він сприятиме захисту прав як дітей, так і другого з батьків.

До слова, новий пункт пропуску на кордоні України з Польщею з'явиться у Львівській області.
Категорія : Україна


Залишити Коментар