Вдова Скрябіна через рік після ДТП вирішила зробити визнання

вересня 25 / 2016
Вдова Скрябіна через рік після ДТП вирішила зробити визнання

Вдова Андрія Кузьменка дала перше інтерв'ю після його смерті. Світлана розповіла, яким був артист поза сценою, і прокоментувала популярність пісень Кузьми після його загибелі.

Пройшов рік з дня трагічної загибелі легендарного музиканта Кузьми Скрябіна. І до цього дня шанувальники Андрія не можуть повірити, що кумира більше немає в живих, адже він міг написати ще стільки чудових пісень і зробити багато добрих справ.


 
Його близькі та рідні досі не можуть повірити в те, що завжди веселого Кузьми більше немає. Дружина Андрія важко переживала втрату коханого чоловіка і тільки через рік зважилася дати перше відверте інтерв'ю. Світлана розповіла, наскільки їй бракує невичерпного оптимізму Кузьми Скрябіна.
Кохана дружина Андрія Світлана розповіла, яким був її чоловік поза сценою.
«Сьогодні мені найбільше не вистачає його оптимізму і почуття гумору. Пам'ятаю, коли виникали якісь проблеми, він завжди говорив: «Все буде добре! Ми все вирішимо і прорвемося! »А ще не вистачає нашого спілкування: протягом дня Андрій дзвонив по 10 разів. Просто так ... Знаєте, ми були не тільки чоловік і дружина, а перш за все - друзі. Дуже близькі інтелектуально і духовно. Нас пов'язувала якась енергетика, не знаю, космічна - НЕ космічна, але ... Нам було добре разом! »- Розповіла Світлана.
Жінка також зізналася, що Андрій дуже переживав, що пісні його групи мало крутили по радіо і телебаченню. Тому, коли сьогодні музикантові співають дифірамби, вона хоче спитати: «Де ви були раніше?».

Вдова Скрябіна через рік після ДТП вирішила зробити визнання


«Чому раніше не було тих нагород, які я тепер виставляю себе на вікно і з посмішкою дивлюся на них? Невже для того, щоб тебе визнали, треба померти? Невже треба померти, щоб твої пісні стали називати пророчими? Ще вчора вони були неформатом, а тепер - навпаки. Ось в цьому банальність, точніше - цинізм нашого життя », - завершила дружина Кузьми.
Вдова Скрябіна через рік після ДТП вирішила зробити визнання
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...