В Україні запроваджують нові водійські посвідчення формату ЄС

вересня 22 / 2016
В Україні запроваджують нові водійські посвідчення формату ЄС

В Україні введуть водійські посвідчення формату ЄС.Введення нового зразку має бути реалізовано до листопада 2017 року. Водійські посвідчення в Україні відтепер будуть відповідати формату ЄС. Нормативний документ вводить єдині для всіх держав-членів ЄС положення про видачу національних посвідчень водія для забезпечення взаємного визнання водійських посвідчень.

Як наслідок, подальшого спрощення вільного пересування громадян між державами-членами ЄС. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на dnepr.info.

Посвідчення містить опис європейського зразка, який регулює питання розміщення в ньому мікрочіпа, встановлює вимоги до підготовки претендентів на отримання водійського посвідчення, умови видачі водійських посвідчень (вікові та кваліфікаційні), їх періодичної заміни.

Також у документі встановлені єдині для всіх країн терміни медоглядів для водіїв, вимоги щодо базової кваліфікації та підготовки осіб, які складають іспити на право керування транспортними засобами, а також уніфікує вимоги до іспитів на право керування транспортними засобами. В Україні положення директиви повинні бути реалізовані до листопада 2017 року.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар