Чотири українські вузи - серед найкращих у світі

вересня 22 / 2016
Чотири українські вузи - серед найкращих у світі

Чотири українських вузи потрапили до рейтингу найкращих університетів світу, який складає авторитетне британське видання Times Higher Education.

Всі чотири навчальних заклади займають у рейтингу місця після 800 – це Національний університет "Львівська політехніка", Національний технічний університет "Київський політехнічний інститут", Національний університет ім. Тараса Шевченка та Харківський національний університет ім. Василя Каразіна.

Кращим вузом світу в цьому році названо британський Оксфордський університет, який скинув з п'єдесталу переможця рейтингів останніх п'яти років – Каліфорнійський технічний інститут.

У цілому найбільша кількість вузів у рейтингу – із США і Великобританії (148 і 91 відповідно, всього в списку 980 університетів). У топ-10 лише один навчальний заклад не належить цим країнам - Швейцарський федеральний технологічний інститут, який посів 9-е місце.

Рейтинг Times Higher Education складається з 13 критеріїв. Основними показниками служать міжнародна студентська та викладацька мобільність, кількість міжнародних стипендіальних програм, рівень наукових досліджень, внесок в інновації, цитованість наукових статей, рівень освітніх послуг і так далі.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар