Чоловік розчленував тіло своїм жінки та змив в унітаз, а решту закопав під деревом

вересня 19 / 2016
Чоловік розчленував тіло своїм жінки та змив в унітаз, а решту закопав під деревом

Страшне жорстоке вбивство сталося на Херсонщині. Чоловік, щоб не ділити квартиру з колишньою дружиною вбив її, розчленував тіло, м'які тканини змив в унітаз, а кістки закопав під деревом на дачі.

Про зникнення 38-річної жінки заявила її сестра. Було відомо, що напередодні вона поїхала забрати речі у колишнього чоловіка, який проживав в Херсоні і після кілька днів не виходила на зв'язок.

В першу чергу було опитано екс-чоловік, проте він був дуже спокійний і заявив, що жінка просто приїхала, забрала речі і поїхала. На вигляд квартира була чистою, проте поліцейські не заспокоювалися. Родичі розповіли, що екс-чоловік завжди поводився жорстоко з дружиною і знущався.
Слідчі по записах камер відеоспостереження дізналися у що була одягнена жінка в той вечір, цей одяг знайшли під час обшуку в будинку підозрюваного. Вона була випраний і складена в шафу. Однак, вбивця продовжував старанно мовчати. Нервувати він почав тільки коли зі слідчими приїхав на дачу подружжя. Поліцейські помітили свіжу землю під деревом. Тоді-то чоловік і зізнався у вбивстві.

Того вечора він посварився з дружиною через поділ квартири, схопив фомку і два рази вдарив по голові. Коли чоловік зрозумів, що жінка мертва, він відніс тіло у ванну Після спокійно пішов на роботу, посидів з друзями, а вночі почав обробляти тіло. М'які тканини він змив в унітаз, а кістки замотав в поліетилен, поклав в ящик, відвіз на дачу і закопав під деревом. Після він ретельно із застосуванням миючих засобів вимив квартиру. Однак, в ході огляду квартири зі спеціальними просвічує пристроями, експерти все ж знайшли сліди крові.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...