Український боксер Олександр Усик завоював титул чемпіона світ

вересня 18 / 2016
Український боксер Олександр Усик завоював титул чемпіона світ

Український боксер Олександр Усик завоював титул чемпіона світу у важкій вазі за версією WBO, перемігши поляка Кшиштофа Гловацький.
Олександр провів майже бездоганний бій і виграв одноголосним рішенням суддів - 119: 109, 117: 111, 117: 111.
Українець став чемпіоном в 10-му бою, побивши рекорд знаменитого боксера Евандера Холіфілда, який зробив це в 12-му поєдинку.
"Я хотів би сказати спасибі Кшиштофу Гловацькому. Нічого особистого. Це спорт. Я б також хотів подякувати вболівальникам і сказати їм те ж саме, - заявив Олександр Усик. - Багато пересувався по рингу, тому що вовка ноги годують. Я хотів з ним побитися , але мені не дозволяли цього зробити. Василь Ломаченко теж говорив: Чи не йди туди. Кшиштоф хороший хлопець. Він зробить роботу над помилками, якщо буде працювати ".
Для Усика це була 10-я перемога в кар'єрі і перша, здобута суддівським рішенням, тоді як у Гловацького відбулося перше за 27 матчів поразку.
Усик став 9-м українським боксером-професіоналом, якому вдавалося завоювати чемпіонський пояс. Раніше це вдавалося Володимиру і Віталію Кличку, Сергію Дзиндзируку, Володимиру Сидоренко, Юрію Нужненко, Андрію Котельнику, Василю Ломаченку і Віктору Постолу. На сьогоднішній день поясом володіють Ломаченко і Усик, тоді як Володимир Кличко втратив його восени 2015 го, а Постол - 23 липня, поступившись Теренсу Кроуфорд.
Український боксер Олександр Усик завоював титул чемпіона світ
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...