Зеленський спробував виправдатися за скандальний жарт про Україну

вересня 13 / 2016
Зеленський спробував виправдатися за скандальний жарт про Україну

Ведучий «95-го кварталу» Володимир Зеленський на сторінці в Facebook прокоментував непристойний жарт про Україну на фестивалі в Юрмалі.

«Це жарт про вчинки наших вершителів, нашої влади, не про людей і не про нашу країну. Так що не треба будувати з себе культурних археологів і вишукувати у творчості кварталу те, чого немає і ніколи не буде. Ми любимо свою країну і боремося за її свободу, свободу слова та мислення кожної своєю програмою, кожною секундою», - написав Зеленський.

За його словами, суть репризи: досить брати кредити, за які відповідати дітям, онукам і тим, хто буде жити після нас.

«Ви вище цього. Ми вище цього. Не дайте вас збити, обдурити і напоїти цією брехнею. Той, хто називає вас покидьком, сам або такий, або позбавлений нашої уваги. Той, хто називає продажною повією, просто поверхневий або маріонетка в чиїхось пухленьких руках. Ми - Квартал! Ми - патріоти! А хто вони? Ви нас знаєте 20 років! Не мало, правда?», – нагадав актор.

Зеленський додав, що «лиходіїв скоро не буде, у них мало часу, дуже, вони це відчувають, трясуться) хапаються за останні «а ви чули, що вони сказали», нічого їх вже не врятує!».

«Вибачте, якщо щось не так сказав чи не був зрозумілий», – резюмував він.

Як інформував ZAXID.NET, 10 вересня на гумористичному фестивалі в Юрмалі під час виступу актори студії «Квартал 95» показали скандальну пародію на українську владу і зокрема на президента країни Петра Порошенка. Зокрема, актор Володимир Зеленський показав Україну жебраком, який випрошує грошей у всіх навколо. Також артист порівняв Україну із «актрисою з німецьких фільмів для дорослих».

До слова, лідер Радикальної партії Олег Ляшко запропонував через цей жарт заборонити ведучому виступати в Україні.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...