Псевдомедик залікував пацієнтку до смерті

вересня 06 / 2016
Псевдомедик залікував пацієнтку до смерті


В Одесі викрили псевдолікаря, через дії якого померла пацієнтка.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Нацполіції в Одеській області.

У поліцію надійшла заява від 33-річної одеситки про те, що її сестра померла після лікування в приватній психіатричній клініці, розташованій по вул. Шишкіна. Правоохоронці встановили, що жінка, перебуваючи на лікуванні, впала в кому. Після цього родичі жінки викликали карету швидкої допомоги, її відвезли у реанімаційне відділення однієї з міських лікарень, де за кілька днів вона померла, так і не опритомнівши.

Згідно з висновками експертизи, причиною смерті стали поліорганна недостатність і токсичне ураження печінки з гострим гепатитом. За цим фактом було розпочато провадження за ч. 1 ст. 140 (неналежне виконання професійних обов'язків медичним або фармацевтичним працівником) Кримінального кодексу України.

Поліцейські провели санкціоновані судом обшуки за місцем проживання 33-річного головного лікаря, а також в орендованому ним кабінеті у приміщенні одного з бізнес-центрів, де той приймав хворих. Було вилучено медичні шприци із залишками рідини та набраними сильними ліками, лист призначення на одного з хворих, 10 контейнерів з написаними на них іменами пацієнтів, скляну колбу з порошкоподібною речовиною та інші лікарські засоби. Термін дії деяких із них уже закінчився.

На момент обшуку в клініці будь-яких документів, які підтверджували б те, що головний лікар дійсно є лікарем-психіатром, не виявили. Ліцензій, що дозволяли б йому лікувати, а також надавати послуги наркозалежним особам, також не було. Крім цього, під час візиту правоохоронців, у клініці перебував чоловік, який, з його слів, лікувався від наркозалежності. Проте медичної картки чи лікарняного листа на нього також не було.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...