Половина українців допускає новий Майдан

вересня 05 / 2016
Половина українців допускає новий Майдан

Більшість громадян вважають, що Євромайдан і Революція Гідності не досягли поставлених цілей. За даними соціологічного опитування компанії Research&Branding Group, яке проводилося в липні 2016 року, 56% українців вважають імовірним виникнення третього Майдану.

29% опитаних вважають нову революцію - неможливою, а 15% - не змогли відповісти.

Також у рамках опитування в українців запитали, чи досягли поставлених цілей Євромайдан і Революція Гідності. 68% відповіли "ні", 24% - "в чомусь так, в чомусь ні" і тільки 5% - "так".

53% опитаних не підтримують проведення АТО, а 33% - підтримують.

Крім того, у респондентів поцікавилися їхньою думкою з приводу безвізового режиму. 57% опитаних вважають, що в 2016 році безвізовий режим для громадян України не введуть, а 30% - що введуть.

45% - не скористалися б безвізовим режимом у разі його введення, а 42% - скористалися б.

Опитування проводилося 7-15 липня 2016 року в 24-х областях України і Києві (за винятком АР Крим, м. Севастополь, непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей). Вибірка - 1 795 респондентів. Помилка вибірки: +/- 2,4%.

Нагадаємо, раніше комісар ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Йоханнес Хан заявив, що в Європейському парламенті і серед країн-членів ЄС у 2016 році буде прийняте рішення про лібералізацію візового режиму для України та Грузії.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...