Зросійської сторони йде імітація широкомасштабних військових дій. Але чи буде війна?

серпня 30 / 2016
Зросійської сторони йде імітація широкомасштабних військових дій. Але чи буде війна?

До "раптової перевірки" боєготовності російської армії слід ставитися "об'єктивно напружено".

Подібні перевірки існували завжди, але в умовах, коли "від Російської Федерації ми завжди чекаємо провокацій", даний захід має насторожити.
Таку думку висловив генерал-полковник у відставці, колишній начальник Генерального штабу ЗСУ, колишній перший заступник міністра оборони України Анатолій Лопата.
Відповідаючи на питання, чи можна припускати підготовку до повномасштабного наступу, генерал зауважив: "Це ми можемо завжди припускати". У той же час він пояснив, що "такі планові перевірки існували завжди". "Якщо це не стосується спільного повітряного простору, якщо це не стосується безпосередньо сусідніх країн, то це не викликає великої тривоги".
У той же час Лопата визнав: "У нас дещо інша ситуація - ми завжди чекаємо від Російської Федерації якихось провокацій. Тому до цього треба ставитися об'єктивно напружено. Ми розуміємо, що це планова робота, проте ми завжди повинні знаходитися в стані готовності" .
У цьому контексті генерал звернув увагу на той факт, що Росія призводить в бойову готовність повітряно-космічні сили - "найбільш вразливий для нас компонент", - і ракетні війська - "все інше очікувано і прогнозовано".
Виходячи з цього, Лопата закликав "не нагнітати тривогу і істерію у населення", і замість цього "планово займатися Збройними Силами, і перш за все, станом їх протиповітряної оборони".
Який період є найбільш небезпечним з точки зору можливого великого наступу. "Якщо врахувати політичну складову цього питання, то саміт Великої Двадцятки в Китаї - це сприятливий для нас показник. А все, що станеться після, буде найбільш напруженим для нашої держави та її Збройних Сил", - відповів генерал.
За інформацією міністерства оборони РФ російська бойова авіація біля кордонів України приведена в стан двохвилинній готовності.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...