Кличко показав фігуру на чемпіонаті по Street Workout в Києві (ФОТО)

серпня 29 / 2016
Кличко показав фігуру на чемпіонаті по Street Workout в Києві (ФОТО)

27 серпня в столиці пройшов чемпіонат України з Street Workout і кубок мера Києва по Streetlifting. Головним сюрпризом для глядачів став вихід Віталія Кличка на сцену чемпіонату в якості учасника. Мер в масці і з голим торсом вийшов на виступ зі спортсменами команди "BarLions" з Дніпра.
Вболівальники і не підозрювали що перед ними виступає мер Києва, поки один з учасників команди не попросив його зняти маску. Кличко зірвав бурхливі оплески у присутніх, після чого зник за сценою. Також на захід був присутній олімпійський чемпіон Ріо - Олег Верняєв. Він провів серію майстер класів по вправам на брусах.
Народний депутат України, радник мера Києва Віталія Кличка, Дмитро Білоцерківець на своїй сторінці Facebook опублікував фото з вистави за питанням: "Вгадайте, мер якого міста по центру?"
Кличко показав фігуру на чемпіонаті по Street Workout в Києві (ФОТО)

Чемпіонат України з Street Workout проводився під патронатом мера столиці Віталія Кличка і за підтримки Київської міської державної адміністрації. На змагання з'їхалися понад 130 спортсменів з усієї країни.
На сцені він пробув всього пару хвилин, але цього цілком вистачило, щоб в соцмережах його почали обговорювати. Згадали і екс-мера Черновецького, який співав під мерією пісні.
Наближені до Кличка кажуть, що виступ - імпровізація. "Мер побачив команду хлопців, які розминалися перед своїм вступом. Він запропонував їм допомогу. Бажання було одне - підтримати хлопців і внести позитив в захід"
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...