На Прикарпатті померла породілля при загадкових обставинах

серпня 23 / 2016
На Прикарпатті померла породілля  при загадкових обставинах

В Івано-Франківській області трапилась трагедія – під час кесаревого розтину померла породілля. За висновком патологоанатомів, жінка померла від наркозу, однак лікарі помилку категорично заперечують.

Про це пише видання ТСН.

37-річна народжувала вже третю дитину – їй щоразу робили кесарів розтин. Вона жила в Києві, але народжувати приїхала на Прикарпаття, розповідала, що "тут їй подобається народжувати".

На підставі лікарського свідоцтва можна сказати, що попередньою причиною смерті жінки є гостра серцева недостатність, набряк легенів, головного мозку, інші ускладнення анестезії, індивідуальна несприятлива реакція на комплекс ліків під час кесаревого розтину,
– заявив заступник керівника слідчого відділення Тисменицького відділу поліції Костянтин Козуб.

При цьому лікарі переконують, трагедія трапилась не з їхньої вини, адже анестезіолог – один з найдосвідченіших працівників лікарні.

Поліція вже порушила кримінальне провадження. Однак, що спричинило смерть пацієнтки, нещасний випадок чи лікарська недбалість, досі не відомо. Мати і чоловік покійної чекають результатів експертизи і поки претензій до лікарні не мають.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...