Стали відомі подробиці жорстокого побиття "мами" Сердючки

серпня 22 / 2016
Стали відомі подробиці жорстокого побиття "мами" Сердючки

Український артист Андрій Данилко, він же Вєрка Сердючка, розповів про побиття його колеги Інни Бєлоконь на Сорочинському ярмарку.

В коментарі ТСН артист сказав, що сьогодні зміг вперше за три дні зв'язатися із Інною. За словами Данилка, зараз Бєлоконь почувається більш-менш добре.

Я сьогодні говорив з нею вперше за три дні. Зараз вона почувається більш-менш добре. Завтра ми вилітаємо до Відня, там в нас концерт. Просто ці три дні я теж у якійсь паніці, я нікого не можу видзвонити. Вперше таке було,
– зізнався артист.

Данилко розповів, що наразі Інна перебуває у Сорочинцях, де трапився інцидент.

Він також повідомив, що, окрім Інни та її 18-річної доньки Яни, постраждала ще одна дівчина. І якщо Бєлоконь та її доньку не госпіталізували, то дівчину забрала "швидка".

"Це 12 осіб, вони були напідпитку. Я так розумію, що це сталося у кафе, яке сезонно робить її чоловік Олег. Його не було тоді. Це сталося вночі, з 18 на 19 серпня. Я так розумію, вони пили у цьому кафе. Я думаю, що організаторам варто замислитися. Мають бути організовані якісь служби на час проведення ярмарки. Тому що кількість людей, яка там буває, просто зашкалює", – підсумував артист.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...