Про таємний від'їзд Порошенка у відпуск до Іспанії Банкова не хоче коментувати

липня 26 / 2016
Про таємний від'їзд Порошенка у відпуск до Іспанії Банкова не хоче коментувати

В Адміністрації президента України (АП) у вівторок, 26 липня, відмовилися відповісти на запитання кореспондента НБН про місцезнаходження президента України Петра Порошенка і про наявність в нього офіційної відпустки.

Нагадаємо, що днями у інтернет-ЗМІ з'явилася інформація про таємний виліт президента 22 липня на відпочинок у місто Малага (Іспанія).

«Для отримання такої інформації необхідно відправити офіційний запит до Адміністрації (президента – НБН)», – сказали в прес-службі, відповідаючи на запитання кореспондента НБН, чи дійсно, президент України Петро Порошенко вилетів на приватному літаку до Іспанії і перебуває у відпустці.

Відзначимо, за інформацією деяких Інтернет-ЗМІ, пізно ввечері, 22 липня, президент України Петро Порошенко на приватному літаку Golfstream 200 (бортовий номер T7-PRM) вилетів з аеропорту «Київ» у Жулянах в місто Малага (Іспанія), де у нього є вілла.

За даними ЗМІ, пан Порошенко видає розпорядження, перебуваючи у відпустці. Так, 24 липня президент України доручив прем'єр-міністру і меру Києва посилити заходи з громадської безпеки і встановити відеоспостереження у великих містах України.

Нагадаємо, в березні 2016 року президент Петро Порошенко відпочивав у місті Віга (Галісія, Іспанія). Ця поїздка не значилася в офіційному графіку візитів.

Про таємний від'їзд Порошенка у відпуск до Іспанії Банкова не хоче коментувати


Повідомляє - НБН

В соціальних мережах задаються питанням, які керівники держав під-час війни йдуть у відпустку?
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...