Гройсман назвав дату вступу України до ЄС

липня 01 / 2016
 Гройсман назвав дату вступу України до ЄС

Прем'єр вважає за необхідне гармонізувати українське законодавство з європейським

Премʼєр-міністр України Володимир Гройсман вважає, що Україна за 10 років стане членом ЄС. Про це він заявив в інтерв'ю німецькій пресі, повідомляє Frankfurter Allgemeine Zeitung.

"Ми йдемо європейським шляхом, що для нас означає свободу, права людини і сильну економіку", – зазначив голова українського уряду і додав: "Я переконаний, що Україна буде через десять років в ЄС".

За словами прем'єра, угода про асоціацію з ЄС стане рушійною силою реформ.

Крім того, Гройсман наголосив на успіхах України у подоланні корупції, та позначив необхідність гармонізації українського законодавства з європейським.

"Багато вже зроблено – особливо в сфері боротьбі з корупцією. Наприклад, ми створили абсолютно прозору систему державних закупівель", – заявив прем'єр. Водночас, він додав, що Україні ще потрібно багато чого зробити на шляху євроінтеграції: "Ми повинні привести наші норми у відповідність з нормами ЄС".

За словами Гройсмана, потребує поліпшення інвестиційний клімат в Україні та судова система.

Крім того, прем'єр розкритикував рішення Великої Британії вийти з ЄС і наголосив на тому, що молоді британці проголосували за ЄС.

"Важливим сигналом є те, що молоде покоління у Великій Британії проголосувало за те, щоб залишитися в Європейському Союзі", – відзначив Гройсман.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...