Савченко заявила що стане президентом, якщо цього захочуть українці

травня 28 / 2016
Савченко заявила що стане президентом, якщо цього захочуть українці
Надія Савченко відповіла на запитання, коли вона стане президентом України.

За її словами, вона буде тиснути руки всім в політиці і закликала журналістів не писати, що вона вже з кимось подружилася.
"Українці, якщо потрібно, щоб я була президентом? Добре, я буду президентом. Я просто ще не зовсім вірю, що у нас вже люди навчилися голосувати не за гречку. Я, чесно кажучи, не скажу, що я хочу, я люблю літати, але якщо треба, я зроблю це, пройду цей шлях і буду працювати з віддачею", - сказала Надія.

"Мені, напевно, як кожній нормальній, цивілізованій людині, хотілося б зробити турне світом і просто побачити світ. Але на все буде час", – зізналася Савченко.

"А стосовно робочого турне – так, я думаю, що обов’язково. Світ чує Україну, і кожна країна, особливо в Європі, повинна чути – бо ми всі сусіди. І якщо в тебе збоку сусід із гнилою душею і хворим розумом – то нам потрібно всім, в кого є совість, об’єднуватися для того, щоб зупиняти таких сусідів, тому що вони не дадуть жити нікому", – додала вона.

"Я обов’язково буду їздити по світу, буду говорити з людьми, буду знаходити тих людей, які хочуть жити по совісті, в доброму сусідстві… Я ще не знаю, як це буде відбуватися, але все, що можна зробити заради України, я буду робити", – заявила Савченко.
"Ви доклали багато зусиль для того, щоб мене витягнути, багато мені писали, багато маєте на мене сподівань… Мені байдуже, де захищати Україну. Чи я піду на поле бою? Якщо завтра почнеться гарячий бій і я буду знати, що повинна бути там, а не тут – я піду там і стану в перші ряди", – заявила вона.

"Якщо я не знаю, що я зараз більше зроблю тут, то я докладу всіх зусиль, зроблю все, що можливо, тут… Я буду робити все і не зупинюся ніколи. У мене більше немає мого життя, все моє життя – це Україна. Скільки встигну зробити, доки жива, стільки зроблю", – запевнила Надія.

"Я хочу зажити таким життям, щоб зараз витримати любов, а потім і камені, які полетять", - заявила Савченко.


Нагадаємо, що Надія Савченко повернулася в Україну з російського полону. Україна, у свою чергу, віддала Росії двох російських спецназівців, Олександра Александрова і Євгена Єрофєєва.

За словами керівника головного Департаменту з питань гуманітарної політики Адміністрації Президента України Юрія Рубана, звільнивши Савченко Росія вперше визнала себе стороною переговорів у Мінську.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар