Політичне майбутнє Савченко в «Батьківщині». Бомба уповільненої дії

травня 26 / 2016
Політичне майбутнє Савченко в «Батьківщині». Бомба уповільненої дії


Громадськість і політикум тепер завмирають з очікуванням – з чого ж почне свою кар'єру Савченко-політик як депутат від Батьківщини, і те, чи вдасться їй ужитися з лідером найстаршої української партії Юлією Тимошенко. Те, що льотчиця не готова до різкого зближення з Тимошенко, стало зрозумілим ще вчора, за її прибуття в Бориспіль. Жінки обмежилися рукостисканням, що викликало окремі обговорення у соцмережах.

«Звичайно, вона вчора вперше в житті наживо, можливо, побачила Тимошенко, лідера своєї партії. І дуже багатьох людей вона вчора теж вперше побачила. Для неї все це вперше. І їй потрібен час, щоб оговтатися, заспокоїтися», - пояснює НВ Горбач з Інституту Євроатлантичного співробітництва.

Ще один момент – з букетами, які нібито не хотіла приймати від Тимошенко Савченко, коментує соціолог, директор фонду Демократичні ініціативи Ірина Бекешкіна.

«Я читала раніше, коли вони летіли і їй в літаку подарували квіти, вона сказала різко: "я квіти не люблю", і віддала їй. Я не думаю, що це, швидше, ставлення до квітів, ніж до Тимошенко. Це як раз було зовсім інше», - коментує НВ соціолог Ірина Бекешкіна.

На її думку, Тимошенко буде намагатися заробити на ситуації з Савченко великий політичний капітал. Але їхній тандем не протримається довго. Бекешкіна називає Савченко справжнім «снарядом для української політики» - прізвисько «Куля», яке є в Надії, повністю їй відповідає, каже вона.

«Куля може виправдати своє прізвисько. Вона – людина безкомпромісна, зараз є визнаною народною героїнею. Цей імідж заслужений», - вважає Бекешкіна.

Колега Савченко по партії, нардеп від Батьківщини Рябчин Олексій розповів НВ, що льотчиця вчора вже приїжджала в партійний офіс і поспілкувалася з однопартійцями. Вона попросила, щоб її швидше ввели в курс справи, показали робоче місце.

«При тому, що була домовленість, що вона приїде сьогодні, Савченко зробила це вчора, відразу після візиту в Адміністрацію президента. Поспілкувалася з Юлією Володимирівною, потім познайомилася з усією командою. Особисто мені було дуже приємно, коли вона сказала, що пам'ятає мене по судах», - розповідає Рябчин.

Савченко, яка всі ці два роки була для багатьох українців прикладом мужності, прямолінійності і витримки, вже називають «українською Жанною д'Арк» і навіть пророкують їй президентське крісло в майбутньому. Жінка з таким іміджем здатна заробити високі рейтинги в суспільстві, які можуть похитнути позиції Тимошенко, вважають експерти.
Категорія : УкраїнаLoading...
загрузка...