Повернення Савченко."Ми з вами не досить близькі" -заявила першим особам Надія (ФОТО,ВЫДЕО)

травня 25 / 2016
Повернення Савченко."Ми з вами не досить близькі" -заявила першим особам Надія (ФОТО,ВЫДЕО)

Багато українців, подивившись на досить холодне ставлення Савченко до Порошенка, зробили висновок, що Петро Олексійович тепер великий головний біль. Погоджуся, мабуть. Хоча ще більшу головний біль придбала Юлія Тимошенко.

Савченко прекрасно знає, хто і скільки зробив для її звільнення, і хто відверто піарився на її імені. Вона не забула (і навряд чи забуде) відмова Порошенко обміняти її відразу ж після арешту. Але дістанеться, в першу чергу, саме Тимошенко.

За кадром, наприклад, залишився неприємний для Юлії Володимирівни інцидент - Надія Савченко відмовилася прийняти від неї квіти. І відмовилася обійнятися, обмежившись сухим рукостисканням. Дрібниця, але показова.

Я не думаю, що конфлікт найближчим часом вилізе назовні, але і особливої показовою любові і дружби між лідерами Батьківщини не буде. І Тимошенко розуміє це прекрасно - пообіцявши перед виборами особисто їздити на кожне судове засідання, вона всього лише критикувала президента і мін'юст. І все розуміли - Савченко в Україні пані Тимошенко не потрібна.

Загалом, будемо подивитися, але поки очевидно лише одне - в українській політичній колоді з'явився джокер. Так, поки недосвідчений. Але спраглий справедливості. Справедливості не абсолютною - а так, як її розуміє людина, що відсидів два роки у в'язниці.

Категорія : УкраїнаLoading...
загрузка...