Адвокат розповів, чому з Савченко у Росії вирішили зробити "цапа-відбувайла"

квітня 24 / 2016
Адвокат розповів, чому з Савченко у Росії вирішили зробити "цапа-відбувайла"

На думку адвоката Надії Савченко Іллі Новікова, його підзахисну вибрали для відкритого процесу, сподіваючись, що "жінку" вдасться зламати скоріше, аніж інших полонених-чоловіків.

Про це Новіков розповів у інтерв'ю 5 каналу.

За його словами, російське слідство вирішило скористатись загибеллю журналістів та полоном українських бійців під Спартаком у пропагандистських цілях.

Потрапило до полону до "ЛНРівців" 8 українських військових, в тому числі Надія Савченко. І вони могли обирати, кого вони хочуть. Решта рядові, вона офіцер. Решта чоловіки, вона жінка ... це був такий нещасливий для них випадок, бо вони вважали, що жінку їм буде легше зламати, вони не зламали,
— зазначив Новіков.

Крім цього, адвокат вважає, що російське слідство зробило ще одну помилку, назвавши її вбивцею ще до вироку суду.

"Вони оголосили, що вони вже піймали вбивцю. У нас така є система, що коли Слідчий комітет щось оголошує, що вони когось впіймали, вони не мають зворотного ходу. Вони не можуть просто казати: "Так, звиняйте, ми помилилися". І через те голова Слідчого комітету Бастрикін вписався за своїх підлеглих, Путін з певного часу був повинен вписатися за Слідчий комітет. І через те, що ніхто з них не хоче брати на себе відповідальності і визнавати помилку, вони пішли до кінця", — пояснив свою думку Новіков.
Категорія : Україна


загрузка...