Які б/у автомобілі везуть українці

квітня 14 / 2016
Які б/у автомобілі везуть українці

За результатами перших двох місяців 2016 року ввезення старих автомобілів в Україну зріс на 6,2% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, пише АвтоЦентр.

Але в структурі ввезення відбулися серйозні зміни. Головна причина зміни структури ввезення б / у машин - вступ з 1 січня 2016 року вимоги про відповідність будь-якого ввозиться в нашу країну автомобіля екологічним нормам Евро5. А оскільки в Європі ці вимоги вступили в силу з осені 2009 року, то ввезення в Україну автомобілів старше 6 років став неможливий.

Судячи зі статистики ввезення, наданим для ВААІД Держмитслужбою, автомобілі старше 2010 року в перші два місяці практично не ввозилися. Найчастіше в нашу країну везли легковика 2011, 2012 і 2013 років випуску, таких машин було завезено 82% від загального обсягу. Причина - акцизний податок на автомобілі понад 5 років набагато вище, ніж на більш свіжі.

Серед марок як і раніше лідирує французька Renault, в основному за рахунок однієї моделі Megane. Така любов українських сіркоперегінних до даної моделі пояснюється тим, що за кордоном вона коштує недорого. Крім того, ця модель найчастіше привозиться з економічним дизельним двигуном, на які в Україні зараз високий попит.

Крім того, в нашу країну часто возять Volkswagen, Nissan, Mercedes-Benz, Opel, Skoda, Audi і BMW, зовсім не «народні" автомобілі. Гаряче улюблений перегонниками в минулому році smart втратив популярність, ринок наситився.

Якщо розглянути структуру імпортних б / у автомобілів за моделями, то крім явного лідера Renault Megane в першу десятку потрапив електромобіль Nissan Leaf. Також багато возять VW Passat, Opel Astra, Skoda Octavia і Mercedes-Benz E-серії.

Таким чином, в нашу країну ввозять в основному автомобілі середнього і вище середнього цінового сегмента. Бюджетних машин в ТОП-25 немає взагалі. Старі автомобілі стане продати легше
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...