Кравчук назвав головний промах Порошенка

квітня 06 / 2016
Кравчук назвав головний промах Порошенка

Перший президент України Леонід Кравчук назвав Петра Порошенка одним з найосвіченіших президентів України та наголосив – в основі його стилю приклад Заходу, а не Сходу.

Про це він заявив в інтерв’ю виданню "Гордон".

"Порошенко, як я розумію, один з найосвіченіших президентів: і економічно, і духовно, і в багатьох інших сферах. У нього є досвід і ведення бізнесу, і адміністративний. У нього є знання англійської", — не пожалів компліментів Кравчук.

При цьому він наголосив, що усі ці навики не працюють під час керування країною, бо Порошенко має серйозну негативну рису – він нерішучий.

Нерішучість там, де потрібно проявити рішучість. Наприклад, в боротьбі з корупцією, ще в двох-трьох питаннях. Є питання митниці, весь час говоримо про неї, і не можемо вирішити з нею нічого... Я свідомо і переконано кажу: існуюча і діюча законодавча база дає змогу всі ці питання вирішити при наявності політичної волі, рішучості та наполегливості,
— резюмував Кравчук.

Він наголосив, що скоординована робота усіх гілок влади також лежить на плечах президента.

"Чому він весь час говорить, посилаючись на фракцію Блоку Петра Порошенка? Він не керівник фракції, не є депутатом, він повинен діяти незалежно від неї. Він обраний президентом України. Фракція — лише база для того, щоб його пропозиції втілювалися тільки в одному місці, у Верховній Раді", — додав Кравчук.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...