В Україну йде спека: синоптики розповіли, яку чекати погоду

квітня 05 / 2016
В Україну йде спека: синоптики розповіли, яку чекати погоду

В Україні після різкого похолодання знову потеплішало.

Як кажуть синоптики Українського гідрометцентру, до кінця тижня на всій території країни буде "тепла весняна погода". Невеликі дощі очікуються в західних областях, а найхолодніше буде на сході України.

У більшості областей вночі буде від 1 до 8 градусів тепла, а вдень 14 - 20 градусів тепла. На Заході можлива температура повітря до 26 градусів тепла. Сильних дощів не буде. Можливі дощі в окремих областях, але це будуть незначні опади.

На Заході України очікується мінлива хмарність. Температура повітря на початку тижня вдень буде коливатися в межах 21-23 градусів тепла, вночі - від 6 до 8 градусів вище нуля. Найтепліша погода, як кажуть у Гідрометцентрі, буде в Ужгороді (вдень до 26 градусів тепла).

У центрі і на півночі України вдень температура повітря також буде коливатися в межах 16-18 градусів вище нуля. Вночі - від 4 до 6 градусів. У Києві прогнозують мінливу хмарність.

На сході країни , як кажуть синоптики, буде сама прохолодна погода. Так, в Харківській, Донецькій і Луганській областях вдень очікується від 13 до 15 градусів тепла, а вночі - від 2 до 4.

До кінця тижня в Україні очікується потепління. У більшості регіонів температура повітря буде коливатися в межах 22 - 24 градусів тепла.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...