Порошенко: В Україні немає громадянської війни, є агресія Росії

лютого 13 / 2016
 Порошенко: В Україні немає громадянської війни, є агресія Росії

Так глава держави відповів на заяву російського прем'єра Дмитра Медвєдєва. Той вкотре намагався нав'язати світові думку, що в Україні - лише внутрішній конфлікт.

Про це Петро Порошенко нагадав Кремлю під час президентських дебатів у межах 52-ї мюнхенської конференції з питань безпеки, повідомляє прес-служба Президента.

Президент України також заявив, що Росія намагається створити "альтернативну Європу" зі своїми "альтернативними цінностями" - нетерпимістю та зневагою прав людини. І це найбільша загроза для Європи в цілому та для України зокрема.

Так, Порошенко заявив: "Пане Путін, це не громадянська війна, це - ваша агресія. І це не громадянська війна у Криму - це ваші солдати, які окупували мою країну. І це не громадянська війна в Сирії - це ваші літаки, які бомблять цивільне населення в Сирії. І це свідчить про те, що ми живемо в зовсім іншому світі, ніж Росія".

Порошенко зазначив, що мир можливий лише за умови виконання Росією взятих на себе зобов'язань. Зокрема, вивести свої війська з України, а також деокупувати Крим. Президент наголосив - на Донбасі й надалі залишаються воювати на боці терористів 5 тис. російських кадровиків.

Глава держави додав, що виступ прем'єр-міністра Росії Медвєдєва є частиною російської пропаганди, яка є невід'ємною частиною російської гібридної війни і може бути застосована щодо будь-якої країни. "Єдиний засіб зупинити агресора - це наша солідарність. Ми дуже віримо у європейську єдність, трансатлантичну єдність та солідарність з Україною", - наголосив Петро Порошенко.

Категорія : Україна


Loading...
загрузка...


Залишити Коментар