Зранку на Волині почнуть блокування в'їзду російських вантажівок з Білорусі

лютого 11 / 2016
Учасники волинського Автомайдану блокуватимуть рух російських вантажівок поблизу пункту пропуску «Доманове» (Ратнівський район). Про це заявив представник ГО «Автомайдан України» Дмитро Василенко під час засідання Громадської ради при Волинській ОДА. gjdsljvkz' hromadske.tv

У зв’язку з забороною в’їзду на територію Польщі російських вантажівок, збільшився їхній потік через українсько-білоруський кордон. Про це зокрема йдеться у повідомленні Державної прикордонної служби України.

«…Станом на 9 лютого накопичення вантажних автомобілів перед пунктом пропуску «Доманове» складало 70 автомобілів. При пропускній спроможності цього пункту пропуску на в’їзд в Україну 75 вантажівок за добу, контрольні служби тільки за останню добу оформили 125 вантажних транспортних засобів…»

«Дивлячись на цю ситуацію, складається враження, що у нас повторюється луганська та донецька картина. Що везуть ці автомобілі ніхто не знає. Тому що транспорт іде транзитом і митники не мають право його відкрити….. Тому «Автомайдан України» вирішив із завтрашнього дня, з восьмої години ранку, блокувати вантажівки російської реєстрації. Українські, білоруські, молдовські та інші пропускаємо. Легкові автомобілі теж пропускаємо», – зазначив Василенко.

До акції також приєднуються активісти «Самооборони Волині», громадського формування «Буг», бійці батальйону «Світязь» та інші.

Категорія : Україна


Loading...
загрузка...