Багатодітна мати в п’яному стані вибовкала що вбила своє немовля

лютого 10 / 2016
Багатодітна мати в п’яному стані вибовкала що вбила своє немовля

Злочинниця вирішила позбутися немовляти, вважаючи, що "їх і так багато ...".

Перевіривши повідомлення про те, що жителька одного із сіл Баштанського району задушила свою дитину, правоохоронці отримали підтвердження вчинення тяжкого злочину.

Про це повідомляється на сайті Нацполіціі, передає "112 Україна".

"У поліцію звернулися місцеві жителі з заявою про те, що їхня односельчанка нібито вбила своє немовля. Взагалі про чергову вагітність жінки оточуючим не було відомо. Повна фігура багатодітній матері дозволяла їй приховати своє" цікаве положення ". А про те, що скоєно вбивство, стало відомо після того, як сама селянка проговорилася під дією алкоголю, який вживала систематично ", - сказано в повідомленні.

Поліцейські прибули за місцем проживання 29-річної породіллі, де почули вражаючий розповідь. Народила місцева жителька дівчинку ще 30 січня. Але, за словами жінки, це вже була шоста дитина в сім'ї, причому всі нащадки були від різних чоловіків, які не брали участі в їх вихованні. Тому зловмисниця і вирішила позбутися немовляти, вважаючи, що "їх і так багато ...". За словами матері, вона задушила свою новонароджену дочку і заховала її тіло на горищі, щоб потім закопати, коли зійде сніг.

Слідчим відділенням Баштанського ОП ГУНП в Миколаївській області розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.117 КК України "Умисне вбивство матір'ю своєї новонародженої дитини", що карається обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на той самий строк.

Проводяться слідчі дії. Тіло дитини направлено на проведення судово-медичної експертизи для встановлення остаточної причини смерті.

П'ятеро малолітніх дітей зловмисниці у віці від 1 до 10 років зараз перебувають під наглядом її родичів.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...