Саакашвілі планує зайняти місце Яценюка?

січня 31 / 2016
Саакашвілі планує зайняти місце Яценюка?
Губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі не планує зайняти пост прем’єр-міністра України, а в майбутньому може захотіти повернутися на батьківщину.

Про це в інтерв’ю виданню «Апостроф» розповів грузинський політолог, професор Державного університету Ілії (Тбілісі) Олег Панфілов.

«Люди, які говорять про подібні можливості, — представники минулого, які вважають, що чиновник може все. У Грузії, наприклад, вже все інакше. У нас вже навряд чи знайдеться людина, яка захоче бути прем’єром» , — запевняє Панфілов.

За словами політолога, йому б не хотілося, щоб Саакашвілі і його соратники-грузини, які зараз займають різні пости в українському уряді, «застрягли» тут на довгий термін.

«У них є батьківщина. Тому рано чи пізно вони повинні повернутися. Я не думаю, що амбіції Міші настільки високі, що він буде прагнути зайняти найважливіші державні посади. Для нашої команди, яка вже все це пережила, це дуже велика відповідальність» , — говорить грузинський політолог.

Раніше заступник губернатора Одеської області Олександр Боровик в ефірі однієї з політичних програм заявив, що на наступних виборах сила Саакашвілі обов’язково буде представлена.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...Залишити Коментар