Засуджено зухвалого педофіла та розбещувача неповнолітніх

грудня 30 / 2015
Засуджено зухвалого педофіла та розбещувача неповнолітніх

Іллічівський районний суд Маріуполя засудив до 8 років позбавлення волі 36-річного жителя Донецької області, на рахунку якого щонайменше 4 доведених епізоди розбещення неповнолітніх. Кримінальні провадження були відкриті в жовтні минулого року відразу за кількома статтями кримінального кодексу України.

Чоловіка застали в парку за протиправними діями сексуального характеру з підлітками випадкові перехожі. Вони повідомили про побачене до поліції. Правоохоронці негайно відреагували на цей факт. Під час досудового розслідування було встановлено, що протягом року підозрюваний заманював додому підлітків комп'ютерними іграми, пригощав спиртним, після чого схиляв юних відвідувачів до незаконного заняття. Те, що відбувалося, господар знімав на відеокамеру мобільного телефону і зберігав записи на комп'ютері. Мовчання школярів купував за невеликі гроші, які давав їм на кишенькові витрати. Від розпусних дій зловмисника постраждало 4 юнака віком від 12 до 14 років.

Як зазначив Валерій Шаповалов, який курирує роботу з неповнолітніми, під час обшуку поліцейські вилучили значний архів записів порнографічного характеру, який у якості речових доказів був долучений до матеріалів кримінальних проваджень, відкритих за ч. 2 ст. 156 «Розбещення малолітніх» і за ст. 301 «Виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів» Кримінального кодексу України.

Варто відзначити, що підслідний провину свою визнав, розкаявся у скоєному і співпрацював з органами внутрішніх справ. Він вперше став учасником кримінального процесу.

За матеріалами ВК ГУНП у Донецькій області
Категорія : Україна
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...