В Україні буде створена поліцейська академія

листопада 20 / 2015
В Україні буде створена поліцейська академія

Для підготовки елітних кадрів і майбутніх керівників необхідно створити сучасний навчальний заклад, вступити до яке матиме шанс кожен громадянин.

Про це заявила глава Нацполіціі України Хатія Деканоїдзе, повідомляється на сайті МВС.

Вона зазначила, що освітні установи залишилися в системі МВС. Однак одним із завдань, які Деканоїдзе поставила перед собою - створити сучасну Національну поліцейську академію. З цією метою вона має намір звернутися за допомогою до стратегічних партнерів України. Створення поліцейської академії вона вважає сучасним методом і системним підходом до питання підготовки кадрів для Нацполіції.

«Я це обов'язково зроблю, бо вважаю, що це важливо», - заявила вона в ефірі «5 каналу», додавши, що кожний громадянин матиме шанс для вступу в цей заклад.

Деканоїдзе висловила припущення, що протягом близько п'яти років в Україні буде сучасна Національна поліція. Тим часом зараз слід зробити так, щоб поліція виконувала тільки властиві їй функції. Глава Нацполіціі також запевнила, що по завершенні перших 100 днів роботи в поліції вона готова їх публічно обговорити.
Категорія : Україна


Loading...
загрузка...